Somatik Vinyasa
Somatik Vinyasa
Somatik deneyimleme ipuçlarıyla örülü, akış yoğun bir ders. Nefes, hareket ve andan ana dönüşen bedensel duyumları izlediğimiz meditatif ve dinamik bir uygulama olacak.
Özgür Eklemler
Özgür Eklemler
Ana eklem gruplarını esnetmeye ve nemlendirmeye yönelik bu uygulamada özellikle omuzların, kalça ekleminin ve ayak bileklerinin ısınarak açılmasına keyifle tanık olun.
Yin Yoga ve Meditasyon
Yin Yoga ve Meditasyon
Uzun süreli kaldığımız yin pozlarla, bedeninizi anlamak, ihtiyacı olanı vermek ve size söylediklerini dinlemek için yapacağımız uygulama meditasyon çalışmasıyla tamamlanacak.Meditasyon uygulamasında ise farkındalık, şefkat ve şükran temalı üç ayrı çalışma olacak.
Taoist Vinyasa
Taoist Vinyasa
Paul ve Suzee Grilley'in uzakdoğu savaş sanatlarından esinlenerek oluşturduğu akıcı serilerde hem alt hem üst bedeni uyandıran, güçlendiren ve ısıtan; iç enerjiyi harekete geçiren akışlarla yavaş yavaş derinleşen bir uygulama olacak.
Rahatlayan Psoas
Rahatlayan Psoas
Psoas, omurgayı doğrudan bacaklara bağlayan nazik, duyarlı ve derin bir doku. Bir hareket kası olmasının ötesinde, omurganın, duygusal birikimlerin ve benlik duygusunun habercisi. Psoas'ı gevşeterek ve uzatarak başlayan, özgür içsel hareketi keşfettiğimiz uyandırıcı bir uygulamaya hazır olun.
Merata Yaylası Yürüyüşü
Merata Yaylası Yürüyüşü
Lâdin ve kayın ağaçları arasından rengârenk kelebekler eşliğinde bizi Merata Yaylası karşılayacak.
Maral Şelalesi'ne Trekking
Maral Şelalesi'ne Trekking
Maral şelalesi Maçahel’in simgesi ve dikey şelale özelliğiyle dünya doğa mirasına girmeye aday bir yer. En önemli özelliği bir tek eğim kırığıyla, sularının tek seferde 63 metreden aktığı bir şelale olması.
Efeler Kayalar Köyü Yürüyüşü
Efeler Kayalar Köyü Yürüyüşü
Efe Kayalar Köyü’nde Anadolu’nun samimi misafirperverliği ile uzun süreden sonar tekrar karşılaşma imkanımız olacak.
E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.