Açılış Çemberi
Açılış Çemberi
Tanışmak, niyetlerimizi koymak ve gözlerimize, kalplerimize bakmak için ilk buluşmamız.
Meditasyon
Meditasyon
Vadinin sabahlarına meditasyonla ve nefesimizle günaydın diyeceğiz.
Bedenin Mandalası
Bedenin Mandalası
Mandala sembol olarak mikro ve makrokozmos arasındaki bağlantıyı temsil eder. Bedenimizde tüm evren ile bedenimizin içindeki akışlar arasındaki bağlantı, bu bağlantı da bedenle ilgili pratiklerle yerini bulur.

Bu vinyasa akış dersinde, spiral ve çok boyutlu hareketlerle, hem dışarda hem içerdeki gerçekliği bulmaya davetlisiniz. Toprak olan ile nefes, kan, kaslar, kemikler, hava olan akışlar, nehirler, minerallerin aynı olduğunu ve ayrı olmadıklarını deneyimleyeceğiz.

Bedenin gerçek doğası üzerine meditasyon yaparken, dikkatimiz var oluşun temellerine ve kozmostaki yerimize doğru çekilecek. Bütün bu yolculuk, nefes odaklı vinyasa, yavaş akışlı ve teslimiyetle dolu pozlarla kendimize doğru ve etrafımızdaki dünyaya doğru bilinçli bir bağ için bir çağrı.
İç Simya Sanatı
İç Simya Sanatı
Geleneksel simyacılar, kurşunu altına çevirmek için ham, değersiz bir metali saf, değerli bir maddeye çevirmek için ateşi kullanırdı. Zamanla farklı gelenekler enerjinin simyasıyla büyülenmeye ve kutsal ateşin daha ince, daha kutsal bir kaynağa doğru birikmesine tanıklık etti.

Agni kriyas çalışması ile, dinamik namaskar serileri ve tüm beden için pranam çalışmaları ile biz de içimizdeki ateşi kullanacağız; enerji vermesi, irade ve kendine güveni alevlendirmesi, dağları aşarken bize yardım eden o saflaştırıcı gücü ve inancı bulmamıza yardım etmesi için.

Kalbin Ritmi
Kalbin Ritmi
Tamamen farkında yaşamak ve bir amaç için gerçekten tutku duymak nasıl olurdu? İlk başta bedeni sonar zihni hareket ettiren bir kalple ve onun ritmiyle başlayacak her şey.

Herbir nefesle yavaşca dans etmeye başlarken ve kendimizi harekete bırakırken, içinizde neşe ve özgürlük olan o noktadan gelen enerjiyi hissetmeye ve kendinizi bırakmaya davet edeceğiz size.

Gerçek tutkum ne? Amacım ne? Korkmaktan çok merak ettiğim şey ne?

Kalbinize doğru bu yolculukta, kalp açıcı bir akışla bu soruların peşinden gideceğiz.

Yin & Yoga Nidra Dersi
Yin & Yoga Nidra Dersi
Herbir hissin size evrenin sırlarını söylemeye çalıştığını hayal etseniz…

Hislerin peşinden giden, uyandıran, canlandıran bir derste hızdan mucizelerin ırmağına doğru yavaşça, usulca hareket edeceğiz.

Derin yin akışlarda, her hissin tadını çıkarıp, her nefesin lezzetinde meditasyona geçeceğiz.

İlahi Aşıkların Dansı
İlahi Aşıkların Dansı
Bir sanatçının bir fırça darbesiyle, bir notayla ya da bir figürle yaratıcı akışa kendini uyumlaması gibi, yoga sadhana bizi zihinden kalbe, düşünceden hislere doğru uyumlama sanatı.

Bu derste, yin ve yang, feminen ve maskülen, çeken ve iten arasındaki dans gibi, biz de içimizle uyumlanmak üzere bir araştırma yapacağız. Sevginin hareket ettiği gibi salınarak, kıvrılarak, kalbin ritmleriyle, bedenimize tamamen izin vererek, içimizdeki sevgiye döneceğiz.

Kalp açıcı ve backbend odaklı bir seriyle bu dersin tadı damağınızda kalacak.

Akroyoga
Akroyoga
Hem oyun oynamak, hem sınırları aşmak, hem de kendimizi şaşırtmak için, akroyoga dersine davetlisiniz.
Kirtan
Kirtan
Seslerimizin vadide yankılanmasını duymak için sabırsızlıkla bekliyoruz.
Zen Thai Shiatsu
Zen Thai Shiatsu
Bu derste Zen Thai Shiatsu sanatını, temel uygulamalarını ve ilkelerini öğrenip, şifalarından yararlanacağız.
Ses Meditasyonu
Ses Meditasyonu
Kendi sesimizle ve eşlik ettiği ritmlerle büyülü bir akşam için hazırlanın.
Şelale Yürüyüşü
Şelale Yürüyüşü
Likya yolunda, Işık ülkesinin topraklarında şelale yürüyüşü yapacağız. Zor olmayan bir rotada, keyifli bir yürüyüş için ayakkabılarınızı getirmeyi unutmayın.
E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.