Bilinçli Hareket
Bilinçli Hareket
Pratiğiniz için daha az çabanın daha fazla sonuç getirdiği yeni bir bakış açısı kazanın. İç bedeninize dönüp, şifayı, sessizliği ve bilgeliği içinizde keşfedin. Meditasyonla başlayacak olan bu ders derin bir akışla devam edecek. Sonuç odaklı zihin yapısına karşı bir çözüm getirecek olan bu ders tamamen teslim olarak ve bağlanmadan, tutunmadan pratik yapmanın anlamını size gösterecek. Bu dersten yoga öğretisinin en incelikli öğretilerini alarak çıkacaksınız.
El Duruşu Aşıkları
El Duruşu Aşıkları
El duruşları, ne kadar zamandır çalışırsanız çalışın, fiziksel disiplini aşan bir güç ve çalışmada sürekliliğin bir göstergesi. Yogadan savaş sanatlarına jimnastiğe kadar, dengeli bir el duruşu hiza ve ustalığın anahtar testlerinden birisidir. Bu derse katılmak içinse tek ihtiyacınız el duruşlarını sevmeniz. İster başlangıç seviyesinde olun, ister el duruşunda ustalaşmış olun, bu derste gücünüzü arttıracak ve hizanızı anlayacak araçları öğreneceksiniz. Ders sonunda fiziksel ve duygusal gücünüzü arttırmak için her gün uygulayabileceğiniz güçlendirici bir programla yolculuğunuza devam edebileceksiniz.
Ashtanganın Büyüsü
Ashtanganın Büyüsü
Bu derste Ashtanga Yoganın köklerindeki sırlara doğru seyahatimiz. Tristana metodu olarak da bilinen bu bilgilerle nefesin sihrine (pranayama), pozlara (asana) ve odak noktasına (dristhi) doğru derinleşeceğiz. Ashtanga yoga metodundaki ana pozların enerjetik hizalanmalarını öğrenip daha meditatif ve farkındalık içeren bir pratiğe temel oluşturacağız.
 
Güneşe selam ile başlayarak ayataki duruşlara doğru ilerleyecek olan derste, Kino fiziksel ve alt bedenlerin bir araya geleceği bir pratikte, şu anı kucaklarken geleneği de kutsayan bir duruşa doğru size rehberlik edecek.

Ashtanga Full Primary Serisi
Ashtanga Full Primary Serisi
Geleneksel Ashtanga yoga metoduna kendinizi bırakın! Bu seriyi çalışırken geleneksel vinyasa metodunu da vurgulayacak ve bu yolculuk boyunca çok eğleneceğiz. Ashtanga yoganın bütünsel yolunu deneyimlemeye ve terlemeye hazır olun!
Merkezine Doğru Twist
Merkezine Doğru Twist
Derin twist hareketleri enerji seviyesini yukarı çıkarır, bedeni temizler ve zihnin yeni farkındalık seviyelerine açılmasını sağlar. Twistlere bu yeni bakış açısıyla harekete geçmenin ve bırakmanın mükemmel dengesini bulacağız. Omurganızın ve omuzlarınızın esnekliğini arttırmanın sağlıklı tekniklerini öğrenirken pelvis bölgesinde sağlam bir temel kurmanın yollarını anlayacağız. Merkezden gelen gücümüzü çevrilme ve uzamalarda destek olarak kullanacağız.
 
Farklı seviyelerde twist pozlara girerken ve bu pozları kol dengelerine taşırken çok eğleneceğiz!

E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.