SIK SORULAN SORULAR
Uçakla gelmeyi tercih ederseniz biletinizi Dalaman'a almalısınız. Dalaman Havaalanından Havaş ya da Muttaş ile Fethiye Otogara ulaşacaksınız. Buradan Faralya minibusleriyle 30 dakikalık bir yolculuk sonrası Lykia Liberty'e ulaşıyorsunuz. 

Havalanından otele doğrudan transfer almak isterseniz bize bilgi vermeniz yeterli.

Otobüsle gelmek içinse biletinizi Fethiye'ye almalısınız. Yine otogar çıkışında Faralya dolmuşlarıyla otele ulaşabilrsiniz.
reTREAT yourSELF! etkinlik bedeline; 28 Eylül giriş ve 1 Ekim çıkışlı olmak üzere ultra her şey dahil konaklama ile festival programı kapsamındaki tüm ders ve aktivitelere katılım ücreti dahildir. Festival katılım bedelleri kişi başı ücrettir. 
Festival katılımcıları, genel şartlar ve koşullar metnini kabul ederek, bu festivale fiziksel sağlıkları ve güvenlikleriyle ilgili tüm durumlardan kendilerinin sorumlu olduklarını beyan ederler. Katılımcıların fiziksel sakatlık risklerinin sorumluluğunu almaları ve gerekli tedbirleri almaları beklenir. Dream Yoga Fest organizasyonu, çalışanları, gönüllüleri ve öğretmenleri bu sorumluluktan tamamen muaftır.
Festival kayıtlarının iptali ve ücret geri ödemesi yapılmaz. Ancak festival kaydı ve giriş hakkı bir başkasına devredilebilir. Festival giriş hakkının devredilmesi durumunda katılımcılar, festival organizasyonuna değişiklikle ilgili bilgi vermekle yükümlüdür.
Festival rezervasyonunuzun kesinleşmesi için 400 tl depozito ödenmiş olması gerekmektedir. Kalan miktarı ise festival tarihine kadar dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz.
Çocuklarınızı festte görmeye bayılıyoruz :) 
10 yaş altı için sadece konaklama ücreti alınıyor, 10 yaş ve üstü içinse %50 indirimli ücretlendirme uyguluyoruz. 
Yoga matlarınızı ve dinlenme pozları için küçük bir battaniye getirmenizi rica ediyoruz. Akşam serinliği için yanınızda kalın bir kıyafet olursa iyi olur. Düzenli kullandığınız ilaçlar varsa mutlaka yeterli miktarda yanınızda olsun. Bunun dışında açık bir kalp, gülümsemeniz ve heyecanınız yeter ;)


Festivale yalnız katılacak diğer kişilerle oda paylaşabilirsiniz. Oda arkadaşınızı ayarlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Festival dersleri her seviyeye açık dersler ve daha önce hiç yoga yapmadıysanız festival farklı eğitmenleri, farklı yoga stillerini deneyimlemek için sizin için şahane bir fırsat olur. Kaçırmayın ve festivalde yogayı keşfedin :)