SIK SORULAN SORULAR
Etkinlik katılımcıları, genel şartlar ve koşullar metnini kabul ederek, fiziksel sağlıkları ve güvenlikleriyle ilgili tüm durumlardan kendilerinin sorumlu olduklarını beyan ederler. Katılımcıların fiziksel sakatlık risklerinin sorumluluğunu almaları ve gerekli tedbirleri almaları beklenir. Dream Yoga Events organizasyonu, çalışanları, gönüllüleri ve öğretmenleri bu sorumluluktan tamamen muaftır.
Kayıt iptali durumunda depozito geri ödemesi yapılmaz.
Kayıt yaptırdığınız etkinliğe katılamamanız durumunda yaptığınız depozito ödemesini bir başka etkinlik için kullanabilirsiniz ya da giriş hakkı bir başkasına devredilebilir. Etkinlik giriş hakkının devredilmesi durumunda katılımcılar, organizasyona değişiklikle ilgili bilgi vermekle yükümlüdür.
Etkinlik rezervasyonunuzun kesinleşmesi için depozito ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir. Kalan miktar ise etkinlik tarihinden bir hafta önce tamamlanmalıdır.
Festivale yalnız katılacak diğer kişilerle oda paylaşabilirsiniz. Oda arkadaşınızı ayarlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Festival dersleri her seviyeye açık dersler ve daha önce hiç yoga yapmadıysanız festival farklı eğitmenleri, farklı yoga stillerini deneyimlemek için sizin için şahane bir fırsat olur. Kaçırmayın ve festivalde yogayı keşfedin :)
Kabak Vadisi'ne gelmek için tercihiniz uçak ise biletinizi Dalaman'a, otobüs ise biletinizi Fethiye'ye almanız gerekiyor. 
Dalaman'a gelişinizden sonra Havaş ile Fethiye Otogara gelip Kabak minibüsleriyle vadiye gelebilirsiniz. 
Havaalanından vadiye transfer isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli.