Sea Valley Bungalows
Vadide denize en yakın bölgede yer alan  Sea Valley, çam ağaçları arasında yer alan ağaç evleriyle sizi misafir etmek istiyor. Verandalı evleri size konforlu bir konaklama sunuyor.
 
Ağaç evler ve Sea Valley hakkında daha detaylı bilgi için:

http://www.seavalleybungalows.com
 
Turan Hill Lounge
Vadideki ilk ve en eski mekan olan Turan Hill Lounge büyülü bir "doğal yaşam" evi. Sıcacık dekoru, büyüleyici manzaralara kurulu beyaz minderli terasları, yabani çiçekleri ve muhteşem yemekleriyle sizi bekliyor.

Bu kamp hakkında detaylı bilgi için: http://www.turanhilllounge.com 


Latcho

Latcho yepyeni bungalowları ile bizi ağırlıyor. Müziği ile kulağınıza, mavi ve yeşilin büyüsü ile gözlerinize dokunacak ve sıcacık bir dostlukla sizi kucaklayacak.
 
Detaylı bilgi: http://www.latchobungalows.com


Shambala
Shambala, Kabak Vadisinin en özel yerlerinden birisi. Muhteşem manzarasıyla, en güzel gün batımlarını izleyebileceğiniz Shambala’da doğal malzemelerle hazırlanan yemekler bir ritüele dönüşüyor. Çok özel bir deneyim için Shambala festival misafirlerini bekliyor.
 

Detaylı bilgi: www.theshambala.com 
Lilith
Lilith ateş başı sohbetleri, kahkahaları ve dostluğuyla bu sene de bizi ağırlayacak. Muhteşem manzaralı bungalowları, çok lezzetli yemekleri, kahvesiyle başka bir dünyanın mümkün olduğunu bize hatırlatmak için bekliyor.
 
Detaylı bilgi: http://www.lilithcamping.com

Yerdeniz
“Kendini mutlu etmeyen, kimseyi edemez” diyerek Kabak Koyu’nda, ormanın koynunda, doğayla iç içe kurdukları bu güzel yaşamı bizimle paylaşacak olan Yerdeniz yine bizi sakin, keyifli ortamıyla ağırlayacak.
 
Detaylı bilgi: http://www.yerdenizkamp.com

E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.