NEDİR?

Pratiğiniz ile anatominizin ilişkisini öğrenmek ister misiniz? Bu eğitim, bedeniyle daha iyi bir bağ kurmak, hareket açıklığını artırmak ve kaslarındaki gerginliği anlamak ve azaltmak isteyenler için. 

2 gün, toplam 12 saat sürecek bu eğitimde, anatomide öğrendiğiniz kas, eklem ve kemikleri bir araya getirerek bunların gerçek hayatta ne şekilde karşımıza çıktığını inceleyeceğiz.
 
Boyun, omuz, dirsek, el bileği, bel, kalça, diz ve ayak bileği olacak şekilde bedenimizin 8 ana ekleminin her birini detaylı bir şekilde çalışacağız. Her eklemin dahil oldukları hareketleri görüp, eklem zorlandığında karşımıza çıkabilecek rahatsızlıklar hakkında konuşacağız. Yoga pratiğimizde kendimizde ve çevremizde bu rahatsızlıkları erken vakitte fark edip doktora yönlendirmek veya pratiği rahatsızlığı destekleyecek şekilde kurabilmek, aldığımız sonuçları inanılmaz bir şekilde değiştirecektir.
 
Son zamanlarda çok konuşulan ‘yumuşak doku gerginliği mi, kemik baskısı mı?’ sorusuna birlikte yanıt arayacağız. Paul Grilley’in “Kemik Testlerini” kendimizde uygulayıp kemik farklılıklarımızın pratiğimizi nasıl etkileyebileceğini göreceğiz.
 
Hareketin 6 ana kuralı bize yoga içerisinde beden farkındalığı ile derinleşmenin yolunu açacak.
 
Hareket AçıklığıTesti vücudumuzun anlık durumu hakkında hızlıca bilgi sahibi olmamızı sağlarken, Foundation Egzersiz Sistemi bize üstüne istediğimiz hayatı kurmamıza izin verecek güçlü bir taban kurmanın sırlarını açacak.
 
“Yoga Pratiği için Fonksiyonel Anatomi” eğitimi teorik bilgilerinizi yepyeni ve yaratıcı bir şekilde yeniden kurmanız için sizi iki günlük dönüştürücü bir deneyime çağırıyor!

Yoga Pratiği için Fonksiyonel Anatomi
HEMEN KAYDOL
E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.