NEDİR?
Bahara hazırlanmak için dört gün, çok yakınımızda olan ama enerjisiyle bizi çok uzağa götürecek bir yere gidiyoruz. Sapanca’da Zeliş’in Çiftliği’nde dört gün Deniz Bağan ile birlikte bahara uyanacağız.
 
Kışı arkada bırakıp 2019’a yeniden doğmak için size özel bir program hazırladık. Güne Deniz ile birlikte meditasyonla başlayacağız. Bedenimizi akışlarla ısıttıktan sonra hem somatik hem de derin etkilerini hissedeceğimiz çalışmalarla güne devam edeceğiz. Günü yin yoga ve meditasyonla bitireceğiz.
 
Tabii ki bu süreçte bizi besleyecek çalışmalarımız da olacak. Çiftliğin bahçesindeki bitkilerle tanışacağız; yetiştirmeyi, dikmeyi öğreneceğiz. Ellerimiz toprağa değecek.
 
Yaylaya çıkıp ateş meditasyonu, göl kenarına inip sessizlik çalışmaları içimizdeki sessizlikle yüzleşmemize yardımcı olacak. 
 
Tüm programı birçok aktivite ile tüm elementlere dokunacak şekilde hazırladık. Ev sahibimiz Zeliş’in Çiftliği, tüm misafirperverliğiyle heyecanla bizi bekliyor.
 
Yakınlarda bir yerde, birkaç gün kendimi dinlesem, kendimi bir bıraksam, bahardan önce bir dursam diyenleri, taze bir duyguya, yeni bir hisse ihtiyaç duyanları, Dream ruhuyla Deniz ile nefes almaya bekliyoruz.
Kalbin Dinlensin Kalbin Dinlensin
HEMEN KAYDOL
E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.