NEDİR?
İnsanlık tarihinin en eski tapınağına, Göbeklitepe’ye gidiyoruz.

Gizemli sembolleri, çözülememiş sırlarıyla Göbeklitepe insanlık tarihiyle ilgili bilinenleri değiştirirken, çok güçlü bir enerjiyi de içinde taşıyor.
 
Bu büyülü topraklara Nisan’da merhaba dedik. Gezimiz o kadar güzel ve keyifli geçti ki, tekrar gitmek için henüz dönerken program yapmaya başladık bile!

Dört gün boyunca Mardin ve Urfa’da çarşıları, müzeleri, meydanları gezeceğiz. Harebelerde, tarihi cami ve kiliselerde dolaşacağız. Etrafımızdaki renkler, kokular, tatlar değişecek, biz de kendimizi bu masala bırakacağız.
 
Gezimiz boyunca yıllardır bu bölgede rehberlik yapan profesyonel bir rehber bizimle olacak. Çok bilinmeyen, turist rotalarının dışında Dream’e özel yerleri keşfedeceğiz ve yogamızı rüya gibi yerlerde yapacağız. 
 
Göbeklitepe’de meditasyon, açık havada pratik yapmak için ise Sumatar harebeleri, Mor Yakup Rahip evleri, tarihi Harran evlerinin bahçesi bizi bekliyor. Tecrübesi ve enerjisiyle Nihan’ın bu masal diyarında matın üzerinde bizi nerelere götüreceğini hayal edebiliyor musunuz?
 
Siz de okurken heyecanlanıyorsanız ve hayal kurmaya başladıysanız, yine çok farklı bir deneyim için yola düşüyoruz, gelsenize!

Gizemin Keşfi: Göbeklitepe'de Yoga
HEMEN KAYDOL
E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.