NEDİR?
Beşinci sene, beşinci festival, beşinci element; Spirited Away
31 Mayıs - 3 Haziran’da Kabak Vadisi’nde.
 
Her sene artan bir heyecanla sizi ağırlıyoruz, vadide artık bu sene son buluşmamız… şimdiye kadar hepinizin hikayelerine, yoga yolculuğuna şahitlik ettik, bize bu şansı verdiğiniz için hepinize minnettarız.
 
İçinizden açılan yolları gördük, hikayelerinizin nasıl değiştiğine şahitlik ettik, üzüntülerinize, mutluluklarınıza, aşklarınıza, değiştirdiğiniz şehirlere, yaşamlara tanık olduk. Her sene sadece dört günlük bir arada biz sizi kimliklerinizden, işlerinizden, evlerinizden sıyrılmış halde, en özgür halinizle tanıdık ve hepinizi ayrı ayrı çok sevdik.
 
Bu sene bu tanışmayı kutlayalım ve bu masala teşekkür edelim istiyoruz.
 
Spirited Away, bir an bu dünyadan başka bir hayale kaçmak için bir kutlama olacak. Niyetimiz ötesine geçmek… olduğumuz halin, alışkanlıklarımızın, bildiğimizin ötesine, en rahat ettiğimiz ve en çok durduğumuz yerin ötesine… neler var orada, korkularımız ne, bir adım ötesine geçmeye cesaret etsek hayat bize ne verir, bizden ne alır, biz hangisini isteriz? Bu sene cevaplarını kovalayacağımız sorularımız bunlar.
 
Sizi de sorularınızı, hayallerinizi, niyetlerinizi, isteklerinizi toplayıp bize katılmaya davet ediyoruz. Spirited Away, bir Dream macerası, sizi bekliyor!
DYF 2018 - Spirited Away
HEMEN KAYDOL
E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.