NEDİR?
reTREAT yourSELF!, Dream Yoga Events’den size bir çağrı.

Kendinize bambaşka bir deneyim sunmak için bir davet.
 
Diyoruz ki, dört gün boyunca kendinize iyi davranın.
 
Bedeninizin neye ihtiyacı varsa, bütün sene masa başında, bilgisayar karşısında, yaşamınızdaki gerginlikler içinde neyi ihmal ettiyseniz, onu kendinize geri verin. Her gün birbirinden yetenekli ve ilham verici yoga eğitmenleriyle farklı stillerde yoga derslerine girin, nefesiniz ve asanalarla gidebileceğiniz yerleri keşfedin. Size rehberlik etmesi için Amerika,’dan, Hollanda’dan, Fransa’dan, Türkiye’den gelen eğitmenlerimizle kendinize koyduğunuz sınırları görün ve ötesine geçin.
 
İhtiyacınız olan durmak ve bakmaksa ona da izin verin. Yazı terapisini, aile dizimini deneyin, masallara dalın, nefes terapisine girin, zihninizi meşgul eden, bir türlü durmayan konuşmalara bir adım uzaktan bakın. Duymaya ihtiyacınız olan her ne ise, beraber arayalım.
 
Gong meditasyonuyla hiç yaşamadığınız bir deneyime evet deyin ya da yeni şeyler öğrenin, mesela glutensiz yeni tatlar peşinde koşun, kendinizi tedavi etmeyi öğrenin, ok atın, şarap tadımına gidin, tekne turuna katılın.
 
reTREAT yourSELF’te, tek göreviniz, eğer kabul ederseniz, kendinizi şımartmak, sevmek ve kendinize iyi davranmak. Bizim hayalimiz, beraber geçirdiğimiz zaman süresince kendinize samimiyetle yaklaşmanıza destek olacak derslere girip, içten bir neşenin tadını yaşamanız ve bütün bu deneyimle kendinize, yaşamınıza dair yeni, güçlü hayallerle buradan ayrılmanız.
 
Dört gün boyunca her ne ise size iyi gelecek, onu yapabileceğiniz bir programla sizi Lykia Liberty’e bekliyoruz. Her şeyin mümkün olduğu bir yerde, gördüğümüz en güzel gün doğumu ve batışı manzaralarıyla buluşmak üzere!
reTREAT yourSELF! vol.2 28 Eylül - 1 Ekim
HEMEN KAYDOL
E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.