NEDİR?
8-18 Şubatta Maha Shivaratri Festivaline, yoganın gurusu Shiva’nın Gecesini milyonlarca kişiyle kutlamaya gidiyoruz.
 
On günlük bir macerada Hindistan’ın kendine özgü atmosferinde, her gün yeni bir sabaha, yeni deneyimlere…
 
Yolculuğumuzun hedefi, Hindistanda ashramlarda kalıp, çok özel bir festivalin parçası olmak, bu güzel ülkeyi içimize çekip görmediğimiz renklerle, tatlarla, kokularla kendimizi şaşırtmak. 
 
Yoğun bir programımız var. Hem bolca gezeceğiz, hem günlük pratiklerimizi Serdar ve Sinem’in rehberliğinde yapmaya devam edeceğiz, hem çok güzel ashramlarda kalacağız, Arati ritüelleri, felsefe konuşmaları, tapınak, müze gezileri, dergah ziyareti, sema, paylaşım çemberleri ise Hindistan yolculuğunda bizi kendi içimize doğru da yolculuğa çıkaracak.
 
Ve bu günlerin içinde yoganın gurusu Shiva’nın en uzun gecesinde, milyonlarca insanla birlikte mantralar eşliğinde Maha Shivaratri kutlamalarına yeni ayda eşlik edeceğiz. Prem Baba ile Maha Shivaratri etkinliğinde yaşayacaklarımızı kelimelere dökemiyoruz.
 
Bu gezinin turistik tarafları da var ama daha çok Hindistan’ın büyüleyici topraklarında, Shiva’nın gecesinin kutlandığı çok özel bir zamanda kendimize doğru bir yolculuk olacak. 
 
Kendisine, sürprizlerle dolu bir ülkede rengarenk bir yolculuk ve derin bir deneyim hediye etmek isteyen herkesi bize katılmaya davet ediyoruz.

Günlük programlar burada


Shiva'nın Gecesi'nde Hindistan'da!
HEMEN KAYDOL
E-BÜLTEN Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için listemize kayıt olabilirsiniz.